TERMÍNY

Program pre organizácie - Female leadership

Súčasť stratégie rozumnej firmy

 
Program určený exkluzívne pre ženy
Možnosť offline aj online 2 - 4 dni


….Bude to dobrodružstvo, objavovanie a oživovanie darov, ktoré hlavne v práci boli doposiaľ skôr skryté a nikto z nás sa ich neučil používať.
Zámer je jasný – rozšíriť schopnosti, ktoré už v leadershipe vieme, o schopnosť ženského princípu meniť seba, svet a druhých svojou vnútornou tvorivou silou. A cítiť sa v tom dobre.


Čo získate:
Získate schopnosť vedome používať svoj ženský a svoj mužský princíp. Budete vedieť, kedy a ako použiť empatiu, intuíciu v súhre s analytickým prístupom a jasným zacielením. To všetko smerom k dosiahnutiu skvelých výsledkov.

To najcennejšie, čo vďaka programu budete vedieť, je schopnosť rozpoznať, ako potrebujete pracovať a čo robiť pre seba, aby ste sa necítili vyčerpané. Abyste boli vo svojej plnej energii.
Získate postupy, ako vyživovať svoj ženský princíp, aby Vám prinášal sebadôveru.  

Naučíte sa rozprávať s druhými z komunikačnej úrovne druhého stupňa. Tak, aby vás druhí naozaj počuli a tiež, aby dobre chápali to, čo im potrebujete povedať.

Posílite svoju schopnosť stáť v čele, viesť druhých. Budeme pracovať na vašich aktuálných pracovných zámeroch tak, abyste maximálne uspeli.

 
 
Referencie:
Hlavným prínosom bol postupný (stále prebiehajúci) návrat k môjmu ja a zvýšenému sebavedomiu. Predtým som fungovala predovšetkým v mužskom princípe, ale necítila som sa v ňom úplne komfortne (čo som si ani poriadne neuvedomovala).Rozšírenie obzorov o pozitívne stránky ženského princípu, ktoré som pred tým nevidela ma posunulo k myšlienke – ako by bolo super osvojiť si oba princípy a vedieť ich v správnom čase pourívať (prechádzať medzi nimi). Tak na tom pracujem a je to parádna jazda.
 
 Ing. Jitka Havlová
 


Sprievodkyňami  budú

 

Mgr. Radka Maňáková Ph.D.
Team Test s.r.o.
Lektorka, koučka, konstelářka
autorka knihy „Adam a Eva v práci“
(celý program)
 

Ing. Dagmar Kolesárová
www.objavteseba.sk
Lektorka, koučka, facilitátorka systemických konštelácií
Spoluautorka programu
MoReSI


Prihlášky do 31.8.2021 na: