PRE VEREJNOSŤ

Pre organizácie: Ženský princíp v leadershipe

Súčasť stratégie rozumnej firmy
 

Program určený exkluzívne pre ženy vo vedúcich pozíciách, podnikateľky, manažérky
Možnosť offline aj online
Dĺžka trvania: 4 dni a viac podľa dohody


….Bude to dobrodružstvo, objavovanie a oživovanie darov, ktoré hlavne v práci boli doposiaľ skôr skryté a nikto z nás sa ich neučil používať.
Zámer je jasný – rozšíriť schopnosti, ktoré už v leadershipe vieme, o schopnosť ženského princípu meniť seba, svet a druhých svojou vnútornou tvorivou silou. A cítiť sa v tom dobre.


Čo získate:
Získate schopnosť vedome používať svoj ženský a svoj mužský princíp. Budete vedieť, kedy a ako použiť empatiu, intuíciu v súhre s analytickým prístupom a jasným zacielením. To všetko smerom k dosiahnutiu skvelých výsledkov.

To najcennejšie, čo vďaka programu budete vedieť, je schopnosť rozpoznať, ako potrebujete pracovať a čo robiť pre seba, aby ste sa necítili vyčerpané. Abyste boli vo svojej plnej energii.
Získate postupy, ako vyživovať svoj ženský princíp, aby Vám prinášal sebadôveru.  

Naučíte sa rozprávať s druhými z komunikačnej úrovne druhého stupňa. Tak, aby vás druhí naozaj počuli a tiež, aby dobre chápali to, čo im potrebujete povedať.

Posílite svoju schopnosť stáť v čele, viesť druhých. Budeme pracovať na vašich aktuálných pracovných zámeroch tak, abyste maximálne uspeli.


Konkrétny termín si dohodnite na:
tel: +421 948 535 447
e-mail: info@objavteseba.sk