O MNE

Som medzinárodne certifikovaný kouč (PCC od ICF). Odkoučovala som viac než 800 hodín s klientami.
Vo svojej praxi využívam:
Business koučing - pre klientov, ktorí chcú dosiahnuť určitý cieľ. Cez vedomé a motivačné praktiky sa posúvame postupne k určenému cieľu.  
Životný a systemický koučing - pre klientov, kde logika už nestačí. Keď je treba sa pozrieť na tému z nadhľadu a pozrieť sa za "zrkadlo" našich vedomých rozhodnutí.    
Tímový systemický prístup - pracujeme v skupine, či už v rámci verejnosti (pozri podujatia pre verejnosť), alebo v organizáciách - manažérske školenia, tímové školenia (pozri pre firmy).
PSYCH-K® facilitáciu využívam pri osobných koučingoch ak je to s klientom potrebné.

S mojimi širokými skúsenosťami zo sveta obchodu a manažérstva (od 2004), ako aj rokmi odborného vzdelávania v oblasti koučingu, psychológie a vlastného osobného rozvoja (od 1999), som ideálnym partnerom pre každého, kto túži po pozitívnych zmenách vo svojom živote. Mojim cieľom je pomáhať klientom objaviť ich pravý potenciál a využiť ich výhody nielen v osobnom živote, ale aj v podnikaní a pracovnom prostredí.

Svoju kariéru som začala v bankovníctve, kde som zastávala pozíciu manažérky tímu projektového financovania a korporátnych klientov. V tejto úlohe som získala skúsenosti s riadením tímu, riešením komplexných vzťahov a vyjednávaním v domácom aj medzinárodnom prostredí. Tieto skúsenosti mi osvetlili fakt, že ľudia dosahujú úspech, keď sú vnútorne šťastní (pozri pre firmy). A preto je mojím zámerom pomôcť klientom nájsť tento vnútorný pocit radosti a spokojnosti. (pozri pre verejnosť)

Okrem individuálnych konzultácií som tiež špecializovaná na tímový koučing, školenia a programy osobného rozvoja. Moje programy sú navrhnuté tak, aby boli zábavné, interaktívne a inšpirujúce. Chcem, aby si klienti prežili skutočné zmeny, preto sa snažím vytvoriť prostredie, v ktorom si môžu prakticky vyskúšať nové znalosti a uvedomenia.

Ak túžite po zmene a spoločnom objavovaní nových možností, vitajte na Vašej ceste.
Som tu, aby som Vám pomohla dosiahnuť vnútornú spokojnosť a úspech vo všetkých oblastiach Vášho života.
 
Dagmar Kolesárová
 


 
Výber mojich certifikácií, školení a výcvikov: Professional certified integrative coach; Business coaching trained coach; Systemic coaching; Certified NLP practitioner; Kurz hypnózy I. a II.; Výcvik rodinných konštelácií; Kurz Problems are solutions; Life integration process; Systemic constellations; Cosmology of the mind; PSYCH-K®
 
 
Spolupráca: